Najnovšie recenzie zo sekcie Hamaky

Highlander Nomad Hammock

Overený zákazník Gamisport.sk Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2018

Zakúpený v Gamisport.sk

• Lahko rozkladatelne a takmer nic to nevazi.
  • Moskytiera sa ceni hlavne v oblastiach kde tie male krvilacne potvory nedaju pokoja.
  • Cenovo to vyslo vyhodnejsie nez ina hamaka ku ktorej by som musel dokupit aj celtu a moskytieru.
  • Popruhy na pripevnenie k stromu su kratke a horsie sa to viaze nez keby tam bol parakord. Nezdaju sa mi byt silne, nejaka umelina? Nieje ale problem zamenit za nieco pevnejsie.
  • Treba ratat s tym ze ide o latku bez zateplenia, tak citit ze prefukuje vietor.
  • Nieje dvojvrstvova, takze spacak alebo karimatka sa pri vlezeni do hamaky smyka a ide o boj :D. Chce to snad len zvyk...

Ide o moju prvu hamaku. Tak berte v uvahu ze niesom na tento typ produktu odbornik. Ciastocne som si pomohol inymi recenziami. Akurat co ma najviac prekvapilo bol ten upevnovani popruh.. nieje to ako lana ktorymi sa lepsie viaze UZOL. Toto bola snad najvacsia vyzva pre mna, prist nato ako tu snuru zaviazat aby som sa potom vacsinu casu netrapil s rozuzlovanim zatiahnuteho uzlu.

La Siesta Colibri Double

La Siesta Colibri Double

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 11. júla 2016

(naposledy upravené 11. júla 2016)

Zakúpený v MALL.SK

• Super volba, pevna velka bezpecna siet pre dvoch (tri deti bez problemu). Rychla montaz a demontaz a k tomu este aj sikovna a skladna a lahka na prepravu do vaku. Vydareny vyrobok.
  • Cena by mohla byt nižšia moja predstava tak 39,90 € aby aj dusa bola spokojna. Urcite by som ale nechcel nizsiu cenu na ukor funkcnosti alebo prevedenia.

SUPER VOLBA max. spokojnost az na tu cenu ...

Ticket To The Moon Single Hammock

Ticket To The Moon Single Hammock

Overený zákazník xTrek.sk Overený zákazník

Pridané: 28. júna 2015

(naposledy upravené 28. júna 2015)

Zakúpený v xTrek.sk

• lahky, prenosny, zabera malo miesta spakovany, pohodlny
  • nic

jeden z najkvalitnejsich hammockov v ktory h som spal

Zobrazujem 41 - 44 zo 44 recenzií 1 2 [ 3 ]